Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

BEDES | Komerčný objekt v Jalovci, frekventovaná cesta

Obec: Jalovec
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Komerčný objekt
93 000 €

Popis nehnuteľnosti

BEDES Real Estate Vám predstavuje komerčný objekt umiestnený na hlavnom ťahu prístupný z verejnej komunikácie v obci Jalovec. Ponúka vynikajúcu príležitosť pre investíciu s možnosťou využitia na prenájom, sídlo firmy alebo výrobný priestor.

Lokalita
Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Jalovec. Poloha na frekventovanej trase smerujúcej do miest Prievidza-Trenčín a Nitra-Banská Bystrica. 

Dispozícia
Budova je rozdelená na tri podlažia. Prízemie (150 m²) ponúka priestory vhodné na komerčné alebo výrobné účely s možnosťou prispôsobenia podľa individuálnych potrieb. V prednej časti prízemia sa nachádza priestor na predajnu alebo kanceláriu. Poschodie (138 m²) je momentálne nevyužívané. Ponúka množstvo miestností a skladov. K dispozícii je aj podkrovie s totožnou rozlohou.
Celková užitková plocha budovy je 390m2.

Prízemie (150m2)
Vhodné na komerčné alebo výrobné účely. S možnosťou predajne z prednej strany od cesty. 
Najväčšou miestnosťou je pôvodná výrobná miestnosť s rozlohou 65m2. V zadnej časti sa nachádza ďalšia miestnosť. Z prednej strany od cesty je priestor vhodný na predajnu, prípadne administratívu, so socialnym zariadením.

Poschodie (138m2)
Poschodie poskytuje široké spektrum využitia, od obytnej časti po samostatné kancelárie, prípadne obytný priestor. Dokopy ju tvorí 6 miestností. S východom na priestrannú terasu, čo nahráva pri rekonštrukcií na obytný priestor.
Dispozičné rozdelenie nie je záväzné. Členenie priestoru je flexibilné a môže byť upravené podľa individuálnych potrieb a predstáv nového majiteľa.

Podkrovie (138m2)
V tomto podlaží nie je vytvorená dispozícia. Svetlá výška je prispôsobená pre vytvorenie ďalších priestorov alebo bytov.

Exteriér
K objektu patrí menší pozemok s rozlohou 150m2 (bez budovy). 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Real Estate.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
244 m2
Zastavaná plocha:
143 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
301 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Martin Drienik

Martin Drienik

Real Estate Consultant & Head of Marketing

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti