spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Referencie

Luxusný 3 izbový apartmán v novostavbe Dream Residence
113 m2 | 3-izbový byt | Bojnice


„Pán Freimann nám na základe našich požiadaviek pomohol nájsť vysnívané bývanie, dokonca dosť rýchlo 😮), za čo sme mu veľmi vďační. Počas celej vzájomnej spolupráce vystupoval veľmi profesionálne, komunikoval otvorene a o tom, že vie, čo robí, nás aj presvedčil. Vždy zodpovedal všetky naše otázky, bol nápomocný na úradoch a častokrát za nás vybavil aj veci, s ktorými nás nechcel zbytočne zaťažovať. Na úvod sme dostali odporúčania, ktoré nesklamali, preto teraz aj my môžeme odporúčať ďalej.”
Ing. Klopčeková
Štýlový 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii
81 m2 | 3-izbový byt | Prievidza

„Ďakujem celému úžasnému tímu REALITNEJ KANCELÁRIE BEDES za perfektne a kvalitne odvedenú prácu pri predaji našej nehnuteľnosti a zároveň chcem podotknúť, že pokiaľ hľadáte niekoho, komu zveríte do rúk predaj ❤️vášho domova❤️, všetkými desiatimi odporúčame práve služby tejto realitky. Osobitne ďakujem patrí šikovnému pánovi Drienikovi”
Lucia K.


„Profesionálny prístup a jednanie, ochota poradiť a pomôcť nielen s kúpou, ale aj s vybavovaním všetkého potrebného okolo. Vrelo odporúčam a oceňujem prácu celého tímu realitnej kancelárie BEDES a obzvlášť ďakujem pánovi Drienikovi.”
Veronika K.