Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Referencie

2 izbový byt so záhradkou v Bytričanoch
59 m2 | 2-izbový byt | Bystričany


„Moja skúsenosť je veľmi pozitívna. Pán Oršula mi pomáhal s kúpou bytu. Nakoľko žijem v zahraničí a byt sa riešil na Slovensku bolo veľa nečakaných problémov s ktorými si hravo poradil. Ochotne poradil, vysvetlil a bol vždy k dispozícií .Za mňa veľmi milý, priateľský a hlavne odborný prístup, môžem iba odporučiť 😊 Keď niečo s nehnuteľnosťou, isto viem na koho sa obrátiť a koho môžem z vlastnej skúsenosti odporučiť 🙃☝”
Kristína B.
Luxusný 3 izbový apartmán v novostavbe Dream Residence
113 m2 | 3-izbový byt | Bojnice


„Pán Freimann nám na základe našich požiadaviek pomohol nájsť vysnívané bývanie, dokonca dosť rýchlo 😮), za čo sme mu veľmi vďační. Počas celej vzájomnej spolupráce vystupoval veľmi profesionálne, komunikoval otvorene a o tom, že vie, čo robí, nás aj presvedčil. Vždy zodpovedal všetky naše otázky, bol nápomocný na úradoch a častokrát za nás vybavil aj veci, s ktorými nás nechcel zbytočne zaťažovať. Na úvod sme dostali odporúčania, ktoré nesklamali, preto teraz aj my môžeme odporúčať ďalej.”
Ing. Klopčeková