Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kariéra

S kým budeš pracovať? 
Sme realitnou kanceláriou, ktorá nadštandardne servisuje klientov v každom smere realitného biznisu. Nenájdeš u nás bežnú pracovnú rutinu a znudené pohľady, práve naopak. Budujeme značku BEDES, na ktorú sme hrdí. To isté očakávame aj od teba. 

Čo budeš potrebovať?
Drive. Jednoznačne číslo jedno. Pokiaľ je človek odhodlaný byť dobrým v akejkoľvek práci, ostatné sa naučí. 
Komunikácia a prezentácia. Denne budeš v kontakte či už cez telefón alebo osobne s množstvom ľudí. 
 

Každý z nás začínal od základov a preto vieme, že začiatok nebýva ľahký. No vieme aj to, že motiváciu a túžbu treba podporiť. Každý tím je len taký dobrý, akí sú jeho členovia. Ako Ti pomôžeme k tomu, aby si to bezproblémov zvládol?

Podpora.  Pri každom predaji sa môžeš spolahnúť na svoj tím. Viac ako 10-ročné skúsenosti, moderné marketingové nástroje a experti v radoch našich partnerov ti zabezpečia špičkovú podporu. Sme bok po boku, vždy, keď potrebuješ pomôcť. Nás back-office ti ulahčí tvoju prácu aby si sa mohol čo najlepšie sústrediť na nehnuteľnsoti a predaje. 

Univerzita. Najlepšia investícia je práve tá do vzdelania. Poskytneme ti plnohodnotný vzdelávací program, v ktorom nájdeš know-how zo všetkých oblastí nášho biznisu. Predáme ti všetky naše skúsenosti a informácie aby si už pri prvom kontakte s klientom pôsobil ako ostrielaný maklér.

Platový strop? U nás nie. Máme jedinečný systém odmeňovania. Zabezpečí ti rovnaké možnosti ako nováčikovi, tak aj ako ostrieľanému maklérovi. Pokiaľ budeš mať nadštandardné výsledky, nezostane to bez povšimnutia. 

Moderné pracovisko. Neustále sledujeme a aplikujeme nové trendy a smart riešenia do realitného biznisu. Nemáme radi stagnáciu a zastaralé techniky.  S posunom doby ideme aj my, aby sme ponúkali moderný servis. 

Zabudni na to, že maklér iba otvára dvere a púšťa klientov na byt. U nás si každý maklér servisuje klientov tak, aby od neho nikdy neodišli. Budeš si budovať svoj image.
Pocíť, aké je to byť súčasťou tímu, ktorý určuje trendy. Vyplň krátky formulár nižšie a zisti viac.

                                   

Kontaktuj nás: