Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

BEDES Realitná kancelária predstavuje atypický rodinný dom v okrajovej časti obce Nitrianske Pravno, Vyšehradné. 

Lokalita
Nehnuteľnosť sa nachádza na Horskej ulici, v časti Vyšehradné vzdialenej od obce Nitrianske Pravno 2km.
Nitrianske Pravno je centrálna obec, 11 km od mesta Prievidza a Bojníc. Ponúka dobrú občianskú vybavenosť, školy, školky a obchody. Obec má kompletné vybavenie na komfortné fungovanie celej rodiny. 

Dispozícia
Dom je dvojpodlažný so zaujímavou dispozíciou. Čiastočne podpivničený, takisto s viacerými skladmi/dielňami na pozemku.
Prvé podlažie tvorí vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do dennej časti, na schodisko a do pivnice. Druhé podlažie má takmer totožnú dispozíciu. 
Prvé podlažie
Zo spomínanej vstupnej chodby sa po pravej strane nachádza kuchyňa s jedálňou a následne veľká obývacia izba. Kúpeľňa je prístupná z kuchyne. WC sa nachádza na chodbe. 
Medziposchodie
Po veľkom schodisku sa dostanete na medziposchodie, kde je vybudovaná ďalšia izba, ktorá je využívaná ako spálňa.
Druhé podlažie
Následne sa dostanete na predsieň na druhom podlaží, z ktorej je vstup na priestrannú terasu. Na tomto podlaží sú ešte ďalšie dve izby, jedna z nich je priechodná.

Exteriér
Na pozemku s rozlohou 522m2 (čistá plocha pozemku 327m2) je hosp. budova, ktorá je spojená s domom. Využívaná rôzne ako sklad, dreváreň, dieľňa. Za pozemkom sú takisto sady a záhrady, ktoré. sú súčasťou predaja.

Technické informácie
Dom je po čiastočnej rekonštrukci, ktorá prebiehala postupne priebehom rokov. Vymenené plastové okná, výmena kúrenia a radiátorov, rekonštrukcia stien a podláh, murované a obložené jadro, vymenená krytina strechy. Dom je vo veľmi zachovalom a obývateľnom stave. Ide takisto o suchú stavbu, či zhora alebo odspodu. 

Stavba bola postavená v 70-tych rokoch. Stavba je postavená z tehál a porobetonových tvárnic. Strecha lepenka, vymenená pred 4 rokmi. 
Kúrenie v dome zabezpečujú dva samostatné kotle, jeden na tuhé palivo, jeden na elektriku v suteréne. Kanalizácia vyúsťuje do žumpy v prednej časti pozemku.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
327 m2
Úžitková plocha:
195 m2
Zastavaná plocha:
193 m2
Podlahová plocha:
195 m2
Skladová plocha:
72 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Terasa:
áno
Dielňa:
áno
Celková plocha:
522 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Martin Drienik

Martin Drienik

Real Estate Consultant & Head of Marketing

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti