Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

BEDES | Realitná kancelária predstavuje dvojpodlažný rodinný dom v nemeckom štýle v Nitrianskom Pravne.

Lokalita
Nehnuteľnosť sa nachádza na Malinovskej ulici v obci Nitrianske Pravno. Táto lokalita je len 11 km od Prievidze a Bojníc, čo zabezpečuje výbornú dostupnosť k mestám a zároveň poskytuje kľud a pohodlie bývania. V obci nájdete kompletnú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, škôl, škôlok a zdravotníckych zariadení. Pred domom je k dispozícii parkovisko s kapacitou pre dve až tri autá.

Dispozícia
Dom má štvorcový pôdorys s celkovou podlahovou plochou 171 m². Prízemie tvoria denné priestory s čiastočne spojenou obývacou miestnosťou a kuchyňou, ktoré ponúkajú priamy východ na prestrešenú terasu. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa. Na poschodí sú tri izby, ktoré tvoria nočnú časť domu, a ďalšia kúpeľňa. Hlavná spálňa disponuje dostatočným priestorom na vytvorenie šatníka alebo rozdelenie na dve samostatné izby.

Obývacia miestnosť čiastočne spojená s kuchyňou v štýle open-space zaujme na prvý pohľad dostatkom priestoru. Atmosféru podporuje krb na drevo, nemá iba estetickú úlohu, bezproblémov vykúrite celý priestor. Kuchynská časť je s východom na prestrešenú terasu a na pozemok. Je tu priestor aj na jedálenský stôl. Z kuchynskej časti je vstup do prvej kúpeľňe.
V prvej kúpeľni na prízemí potešia neutrálne tóny farieb. Vaňa je väčších rozmerom, pre pohodlnejšie používanie. 
Hlavná spálňa na poschodí disponuje obrovským priestorom. Ponúka to možnosť vybudovania šatníka, prípadne rozdelenia na dve samostatné izby, aj vzhľadom na to, že spálňa má dve okná.
Druhá a tretia izba vznikli rozdelením veľkej miestnosti. Každú môžete využívať samomstatne, prípadne ako spálňu a šatník.
Druhá kupeľňa na poschodí je umiestnená vedľa hlavnej spálne.

Exteriér
Pozemok o rozlohe 110 m² (bez zastavanej plochy) je rovinatý a udržiavaný, s množstvom okrasných kríkov, kvetov a menších stromov, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru a zabezpečujú súkromie. V zadnej časti pozemku sa nachádza spevnená terasa a zatrávnená plocha. Celý dvor je ohraničený živými plotmi alebo múrmi, čo zaručuje úplné súkromie. Na údržbu pozemku je k dispozícii studňa s čerpadlom. Okolo celého domu vedie spevnený chodník zo zámkovej dlažby, ktorý tiež pokračuje pred domom ako parkovacia plocha.

Ďaľšie informácie
Stavba je postavená na kamenných základoch, je tehlovej konštrukcie, zateplená polystyrénom (10cm). 
Kúrenie je prostrednictvom radiatorov, na plynový kotol od značky Viessman. Ohrev teplej vody zabezpečuje tiež kotol. 
Prívod vody je z obecného vodovodu. Odpad formou žumpy, s možnosťou dopojenia do verejnej kanalizácie. Polievanie a údržbu pozemku zabezpečíte studňou na dvore.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Real Estate.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
235 m2
Úžitková plocha:
235 m2
Zastavaná plocha:
125 m2
Podlahová plocha:
170 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
25 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Martin Drienik

Martin Drienik

Real Estate Consultant & Head of Marketing

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti