spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

BEDES - Prenájom | Komerčný objekt 45m2, vyhradené parkovanie, Centrum – Prievidza

Ulica: T. Vansovej
Mestská časť: Centrum
Obec: Prievidza
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
5,90 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária BEDES ponúka na prenájom komerčný objekt v centre mesta Prievidza, na križovatke ulíc Nová a T. Vansovej. Jedinečná polohaskvelé podmienky na parkovanie výrazne zvyšujú možnosť úspešnej realizácie Vášho podnikateľského zámeru. Keďže sa jedná o prízemný objekt, vstup je bezbariérový. Plastové okná je možné využiť pre účely reklamy a zvýraznenia Vášho zámeru.

Celková úžitková plocha je 69m2. Výmera interiéru predstavuje 45m2 rozdelených do jednej rozsiahlej miestnosti, samostatného wc a sanitnej miestnosti, ktorá môže byť použitá ako kuchynka, prípadne kúpeľňový priestor, či šatňa. K priestoru prislúcha zastrešená terasa o veľkosti 24m2. K dispozícií sú 3 parkovacie miesta, pričom 1x je zahrnuté v cene a vyhradené k objektu.

Cena za m2 je stanovená 5,90€ a zahŕňa prenájom priestoru ako celku (interiér + terasa), 1x parkovacie miesto, zálohovú platbu za dodávku vodu. Elektrická energia v cene nie je zahrnutá. Cena a podmienky prenájmu môžu byť aj dohodou. Viac informácií a prehliadku získate na tel. č. 0917 587 067.

Vykročte k Vášmu novému bývaniu s Realitnou kanceláriou BEDES s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím BEDES. Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
69 m2
Úžitková plocha:
45 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Energetický certifikát:
neuvedené
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
nezariadený
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
drevostavba
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
24 m2
Pivnica:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Tomáš Freimann

Tomáš Freimann

Prevádzkový riaditeľ

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti