Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

BEDES | Atraktívny stavebný pozemok v obci Poluvsie, 1070m2

Ulica: Poluvsie
Obec: Poluvsie
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
96 090 €

Popis nehnuteľnosti

BEDES Real Estate ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Poluvsie, ktorý sa vyznačuje ideálnou polohou a výborným prístupom na hlavný ťah medzi Prievidzou a Nitrianskym Pravnom.

SItuovaný v priamom centre obce, čo zabezpečuje vynikajúcu dostupnosť. V blízkosti pešou chôdzou je obchod, obecný úrad, kultúrny dom aj materská škola. 

Pozemok má celkovú plochu 1070 m², je rovinatý a pravidelného tvaru. Rozmery strán sú zobrazené na priloženej foto-dokumentácii.
Na hranici pozemku sú dostupné inžinierske siete - voda, elektrina a plyn. Odpad je možné riešiť formou ČOV alebo žumpy.
Pozemok má priamy prístup z obecnej cesty, čo umožňuje flexibilitu pri výbere ideálneho miesta pre vjazd na pozemok.
Atraktivite pozemku pridáva aj jeho orientácia na svetové strany. 

V prípade záujmu o menší pozemok, je možnosť odčlenenia pozemku o rozmere 525m2 alebo 545m2. Oba pozemky s vlastným prístupom a dostupnosťou inžinierských sietí. 

Na pozemku sa v súčasnosti nachádzajú menšie drevené stavby, stromy a dreviny, vrátane veľkého orecha na začiatku pozemku, ktorý prispieva k príjemnej klíme a estetickému vzhľadu. Tento pozemok predstavuje výbornú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú ideálne miesto pre svoj nový domov. S dostupnými inžinierskymi sieťami priamo pri pozemku, máte už vykonaný dôležitý krok pri plánovaní výstavby. S dobrým umiestnením a dostatočným priestorom pre vaše potreby bude tento pozemok určite stáť za váš záujem.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Real Estate. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1070 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Celková plocha:
1070 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Martin Drienik

Martin Drienik

Real Estate Consultant & Head of Marketing

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti