Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

BEDES | Vysoké garáže a skladové priestory v oplotenom a zabezpečenom areáli

Ulica: Riečna
Obec: Prievidza
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Ostatné
Typ: Predaj
17 000 €

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám novo vybudované garáže a skladové priestory umiestnené v Priemyslenej zóne na Riečnej ulici v Prievidzi. Mestá Prievidza a Bojnice sú vzdialené pár minút pešou chôdzou alebo autom.

Garáže
Vyhotovenie je z kvalitných a dobre spracovaných materiálov. Garáže možno využívať ako autogaráže alebo sklady pre vaše podnikanie. Konštrukčne aj prakticky sú navrhované pre komfortné manipulovanie aj s väčším automobilom.

Každá garáž je vybavená LED osvetlením interiéru, elektrickou energiou a dvomi zásuvkami, pohybovým alarmom, diaľkovým ovládaním na alarm a bránu. 

Konštrukcia je vybudovaná z panelov z kvalitného pozinkovaného plechu. 
Vonkajšiu povrchovú úpravu stien tvorí špeciálne vyvinutá omietka renomovanej švajčiarskej značky KABE bielej farby, ktorá dokonale priľne k oceľovému plechu a zabezpečuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Vnútorný povrch železných stien chráni kvalitný biely nástrek. 
Zateplenú strechu tvoria thermopanely s hrúbkou 50 mm a sendvičovou konštrukciou, ktorej súčasťou je tepelná izolácia z PUR peny. Výhodou tohto typu strechy je najmä zvýšená tepelno-izolačná schopnosť ako v zime, tak aj v lete.       
Sekcionálna garážová brána značky Hörmann RenoMatic sa skladá z 8 lamiel v dekore Zlatý dub. Prednosťou tohto modelu je kvalitná dvojstenná izolácia. Sú vybavené elektrickým pohonom s diaľkovým ovládaním. Diaľkové ovládanie oceníte najmä v nepriaznivých poveternostných podmienkach, kedy z auta vystúpite jednoducho až v garáži.          

Areál
Areál, v ktorom sa garáže nachádzajú je oplotený 2 metre vysokým betonovým plotom. Vstup zabezpečuje automatická brána na dialkové ovládanie, ktoré majú iba vlastníci garáži. Bezpečnosť zvyšujú aj dve kamery so záznamom. Jedna pri vstupe a druhá sníma celý areál. 
Celý areál je osvetlený LED lampami. 

Rozmer vysokej garáže
Výška - 3.00m
Šírka - 3.10m
Hĺbka - 5.85m
Rozmer brány vysokej garáže
Výška - 2.50m
Šírka - 2.50m
 

Cena vysokej garáže je 17.000€ bez DPH.
Ceny sú uvedené bez DPH.
Pri odkúpení garáže sa odpredáva aj samotná parcela pod pozemkom a zriaďujú sa vecné bremená pre právo prechodu na príjazdovej ceste aj areáli. 

Garáže sú vybudované v spolupráci s firmou Gardeon. 
Dostupnosť garáží a bližšie informácie si môžete overiť na telefonnom čísle 0908 669 395.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
18 m2
El. napätie:
230V
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme