spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

BEDES | Nové garáže a skladové priestory, Dokončenie v januári 2022

Ulica: Riečna
Obec: Prievidza
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Ostatné
Typ: Predaj
14 000 €

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám novo vybudované garáže a skladové priestory umiestnené v Priemyslenej zóne na Riečnej ulici v Prievidzi. Mestá Prievidza a Bojnice sú vzdialené pár minút pešou chôdzou alebo autom. 
Osádzanie a dokončenie garáži je plánované na koniec januára 2022. 

Garáže
Vyhotovenie je z kvalitných a dobre spracovaných materiálov. Garáže možno využívať ako autogaráže alebo sklady pre vaše podnikanie. Konštrukčne aj prakticky sú navrhované pre komfortné manipulovanie aj s väčším automobilom.

Každá garáž je vybavená LED osvetlením interiéru, elektrickou energiou a dvomi zásuvkami, pohybovým alarmom, diaľkovým ovládaním na alarm a bránu. 

Konštrukcia je vybudovaná z panelov z kvalitného pozinkovaného plechu. 
Vonkajšiu povrchovú úpravu stien tvorí špeciálne vyvinutá omietka renomovanej švajčiarskej značky KABE bielej farby, ktorá dokonale priľne k oceľovému plechu a zabezpečuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Vnútorný povrch železných stien chráni kvalitný biely nástrek. 
Zateplenú strechu tvoria thermopanely s hrúbkou 50 mm a sendvičovou konštrukciou, ktorej súčasťou je tepelná izolácia z PUR peny. Výhodou tohto typu strechy je najmä zvýšená tepelno-izolačná schopnosť ako v zime, tak aj v lete.       
Sekcionálna garážová brána značky Hörmann RenoMatic sa skladá z 8 lamiel v dekore Zlatý dub. Prednosťou tohto modelu je kvalitná dvojstenná izolácia. Sú vybavené elektrickým pohonom s diaľkovým ovládaním. Diaľkové ovládanie oceníte najmä v nepriaznivých poveternostných podmienkach, kedy z auta vystúpite jednoducho až v garáži.          

Areál
Areál, v ktorom sa garáže nachádzajú je oplotený 2 metre vysokým betonovým plotom. Vstup zabezpečuje automatická brána na dialkové ovládanie, ktoré majú iba vlastníci garáži. Bezpečnosť zvyšujú aj dve kamery so záznamom. Jedna pri vstupe a druhá sníma celý areál. 
Celý areál je osvetlený LED lampami. 

Rozmer garáže
Výška - 2.50m
Šírka - 3.10m
Hĺbka - 5.85m

Garáže sú vybudované v spolupráci s firmou Gardeon. 
Dostupnosť garáží a bližšie informácie si môžete overiť na telefonnom čísle 0908 669 395.
Cena garáže je uvedená bez DPH.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
18 m2
El. napätie:
230V

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme