Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

BEDES - pozemok určený na výstavbu IBV, 4761m2, Handlová – Nová Lehota

Ulica: Nová Lehota
Mestská časť: Nová Lehota
Obec: Handlová
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bývanie
26 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária BEDES ponúka na predaj pozemok určený územným plánom mesta Handlová k výstavbe IBV (rodinné domy). Jedná sa o pozemok o výmere 4761m2 zložený z piatich parciel. Právny aj technický prístup je zabezpečený z asfaltovej mestskej komunikácie.

V lokalite sú z IS dostupné voda a elektrina. Odpad je možné riešiť formou ČOV alebo žumpy. Plyn sa v oblasti nenachádza. Tvar pozemku je mierne svahovitý, orientácia juhozápad. Severovýchodnú časť pozemku lemujú stromy a vytvárajú tak prirodzenú hranicu od susedov.

Vzdialenosť od Bratislavy je 180km, približne hodina a 45 minút cesty autom, pričom celý úsek cesty (až na posledných 9km) je možné prejsť po rýchlostnej ceste R1. Veľmi dobré a jednoduché dopravné napojenie.

Celkovo umiestnenie je vynikajúce a rozumným využitím pozemku získate skutočné súkromie a pokojné bývanie. Komplet informácie, kapacitné možnosti či regulatívy obce sú k dispozícií. Stačí ma kontaktovať na 0917 587 067 alebo freimann@bedes.sk.

 

Cena zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.

Vykročte k Vášmu novému bývaniu s Realitnou kanceláriou BEDES s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím BEDES.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.

Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
4761 m2
Plocha pozemku:
4761 m2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
nie
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Tomáš Freimann

Tomáš Freimann

Chief Operations Officer

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti