spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Predaj – stavebný pozemok 2721m2, lokalita letiska, Prievidza

Ulica: Riečna
Obec: Prievidza
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
55 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti letiska v meste Prievidza. Vzdialenosť od medzinárodnej cesty E572 (I/9) a cesty I. triedy 64 je iba 8,2km, cca. 10min. Celková výmera pozemku je 2578 m2 + podiel na prístupovej komunikácií o veľkosti 143m2, t.j. spolu 2721m2.  Na pozemku je umiestnený výrobno-skladovací objekt (hodnota cca. 70000€, nezahrnuté v cene pozemku). Inžinierske siete dostupné priamo na pozemku sú elektrina a vodovodná prípojka (novovybudovaná). Kanalizácia v tomto mestskom obvode je plánovaná, momentálne však je potrebné využiť zberné nádoby (žumpu). Plynová prípojka k dispozícií nie je.

Budúce využitie pozemku určuje územný plán  mesta Prievidza ako plochy pre priemyselnú výrobu s návrhom areálového využitia pre prevádzkové budovy a zariadenia, pre priemyselnú výrobu a riešenie verejného dopravného a technického vybavenia mesta. Kompletné technické informácie ako aj územno-plánovaciu informáciu poskytneme na vyžiadanie. K dispozícií je znalecký posudok z roku 2019. Energetický certifikát nie je k dispozícií. 

Cena je konečná a zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.

Vykročte k Vášmu novému bývaniu s Realitnou kanceláriou BEDES s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím BEDES.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.

Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Celková plocha:
2721 m2
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Tomáš Freimann

Tomáš Freimann

Chief Operations Officer

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti