Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Čo pre nás znamená referencia?

Pridané: 24.8.2022

Našou filozofiou je spájať realitný trh a vniesť do neho moderné znalosti, iný pohľad -  osobnejší, sofistikovanejší. Vieme, čo robíme, a že to robíme dobre, ale rovnako tak potrebujeme aj vašu spätnú väzbu tzv. „social proof“ – spoločenský dôkaz. Jednoducho povedané, pokiaľ sa ľudia nevedia rozhodnúť, či sú naše služby pre nich vhodné, hľadajú potvrdenie o správnosti svojho rozhodnutia od okolia. Tento dôkaz im môžu poskytnúť práve referencie.

Bežná prax však hovorí, že napriek veľkej spokojnosti s využitím našich služieb, denné povinnosti a starosti pohlcujú klienta natoľko, že na poskytnutie referencií už nezvýši čas.

 

Avšak my sme pripravení aj na túto situáciu 😉

Pokiaľ neviete ako sformulovať referenciu, pokojne sa držte týchto 4 bodov:

  • S akou požiadavkou ste k nám prišli
  • Či sme splnili vaše očakávania
  • Čo konkrétne vám naše služby priniesli
  • Či by ste naše služby odporučili aj ostatným

 

Ak ste zvyknutí na vystupovanie pred kamerou, poteší nás aj video referencia.

Každá vaša spätná väzba nás posúva vpred, utvrdzuje nás v tom, že to, čo robíme, robíme najlepšie, ako vieme. A pokiaľ je niečo, čo sa vám nepozdávalo, sme ochotní prijať aj konštruktívnu kritiku, tá nás posúva rovnako vpred.

 

Napísať referenciu realitnej kancelárii znamená podporiť ju, oceniť všetky jej služby a posunúť vaše pozitívne skúsenosti ďalej.

Každý klient našej spoločnosti je pre nás dôležitý a budeme radi, ak zhodnotíte našu vzájomnú spoluprácu vo forme referencie.