spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Projektový 3 izbový byt, 70m2

Pridané: 12.2.2021

Aj Vás zaujíma dizajn a hľadáte inšpiráciu pri plnení sna o svojom bývaní? Potom ste na správnom mieste. Pri realizácií našej predstavy sa snažíme aby sa naša práca stala inšpiráciou pre Vás všetkých. Na začiatku je vždy vízia, ktorá sa končí splneným snom.

V dnešnom blogu sa spoločne na jednu víziu pozrieme. Prvým krokom je výber správnej nehnuteľnosti. V tomto prípade sme mali k dispozícií klasický 3 izbový byt o výmere 72m2. Vedeli sme, že ide o pomerne žiadanú komoditu na realitnom trhu. Panelová výstavba síce neponúka štedré možnosti pre úpravu dispozície, no v tom prípade to nebolo potrebné.

Už pri prvom osobnom kontakte nás presvedčila o budúcom vzhľade interiéru slnečná orientácia. Priestrannosť izieb a dostatok svetla nám dovolil skombinovať svetlé odtiene doplnené drevom a modernými vzormi betónu. Mohli sme sa teda naplno pustiť do realizácie projektu.

Počiatky vždy sprevádza revitalizácia technický zariadení. Samozrejmosťou našej práce je 100% funkčnosť všetkých dôležitých zariadení a ich bezpenosť. Všetky práce vykonávajú profesiónali v obore. O kvalitnú elektromontáž sa postarala naša partnerská spoločnosť J&J service. Ďaľší nezbytný krok bol ostránenie pôvodného umakartového jadra, ktoré sme nahradili a na novo postavili. Zachovali sme oddelené wc, ktoré je praktické a v rodinnom byte nezbytné.

Po úspešnej technickej montáží a dokončení murárskych prác, nastal čas na skladanie prvkov interiéru. Zvolili sme svetlé podlahy v sivom odtieni a doplnili ich vysokými lištami bielej farby. Osadenie čakalo aj nové bezpečnostné dvere v prevední sivý antracit. Interiérové dvere sme farebne zladili k podlahám. Kuchyňa je jedna z hlavných miestností, ktoré bývajú stredobodom pozornosti. V jednoduchosti je krása a tak vyhrala kombinácia bielej farby a odtiene dubu Halifax, doplnené o zástenu v betónovej štruktúre. Linka dostala kompletné vybavenie značkovými spotrebičmi, prémíové kovania pre komfortnú manipuláciu a efektné led posvietenie pracovnej dosky. Už stačilo len umiestniť drez a batériu v pieskovej úprave. Svetlosť zabezpečilo nové francúzske okno s prístupom na loggiu. V tejto kuchyni bude radosť variť.

Nastal čas pre kúpelňu, ďaĺšiu dôležitú dominantu. Pomerne jasnou voľbou boli pre nás veľkoformátové obklady. Zachovali sme jednotu vzhľadu celej nehnuteľnosti a vybavali sme kúpelňu komplet sanitou. Vyhoveli sme rodinným potrebám a tak miesto sprchového kúta použili klasickú vaňu so skelnenou zástenou. Je teda využiteľná na kúpanie a komfortné osprchovanie. Podsvietené zrkadlo a umývadlová drevená skrinka boli posledné prvky.

Nezabudli sme ani na dostatok úložného priestoru. Vstavaná šatníková skriňa v manželskej spálni dostala jednoduchú podobu, tá vo vstupnej chodbe bola doplnená o policový systém a zrkadlové dvere. Opticky sme tak zväčšili tento priestor.

 

Hotovo. Putoval do rúk mladej rodinke, ktorá si dnes spokojne úživa svoj krásny a moderný domov. Nás hreje na srdci pocit dobre odvedenej práce a tešíme sa už na nasledujúci projekt.