spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Predaj – záhrada 465m2 s chatkou, murovaná pivnica, sad 9. mája, Handlová

Ulica: Okružná
Obec: Handlová
Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrady
15 500 €

Popis nehnuteľnosti

Ponukáme skvelé miesto pre relax a stretnutia s rodinou a priateľmi. Jedná sa predaj o záhrady so záhradnou chatkou a bohatým príslušenstvom (zahrnuté v cene) v záhradkárskej osade 9. mája (Morovnianske sídlisko) v Handlovej.

Pozemok má celkovú výmeru 465m2, chatka drevenej konštrukcie 13,40m2 + prestrešená terasa (spolu 16m2). Z príslušenstva je k dispozícií podzemná (odvetrávaná) murovaná pivnica, udiareň (na studený dym), náraďovňa, záhradný krb, hodajčka pre deti a menší hnuteľný nábytok. Na pozemku sa nachádzajú nasledovné dreviny a stromy: Jablone 6x, Hruška 1x, Orech 1x, Broskyne 3x, Marhuľa 1x, Slivky Bystrické 2x, Ringlota 1x, Čerešňa 1x, Ríbezle 16x, Černice 2x, Čučoriedky, Maliny, Hrozno otelo 6x.

inžinierskych sietí je dostupná voda (v mesiacoch 03-11) a elektrina (akumulátor). Celá záhrada je oplotená, čo zároveň vytyčuje hranice užívania. Pozemky sú aktuálne ešte vo vlastníctve SPF, celé záhradkárska osada čaká na schválenie odkúpenia do OV. Chatka bola riadne kolaudovaná v roku 1989. Pre prehliadku a viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Cena je konečná a zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.

Vykročte k Vášmu novému bývaniu s Realitnou kanceláriou BEDES s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím BEDES.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality.

Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
iné
Celková plocha:
465 m2
Plocha pozemku:
465 m2
Zastavaná plocha:
16 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Tomáš Freimann

Tomáš Freimann

Prevádzkový riaditeľ

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti